Program 2017

Program 2017
 
  Čtvrtek 7.9.
  19:00
Praha  
Hlavní sál Valdštejnského paláce  
 
  Adam Riethofklarinet (CZ)
  Adam Plšekfagot (CZ)
  Martin Chudadaklavír (CZ)
  Gergely Devichvioloncello (H)
  Adam Baloghklavír (H)
  Wataru Mashimoklavír (J)

Program...

 
 
  Pátek 8.9.
  19:30
Bad Schandau  
St. Johanniskirche  
 
  Gergely Devichvioloncello (H)
  Adam Baloghklavír (H)
  Wataru Mashimoklavír (J)

Program...

 
 
  Čtvrtek 14.9.
  18:30
Praha  
*/ Velvyslanectví Polské republiky  
 
  Klavírní duo (PL)
  Bartosz Kołaczkowskiklavír
  Wojciech Szymczewskiklavír
  Ayana Tsujihousle (J)

Program...

 
 
  Pátek 15.9.
  19:00
Praha  
Konzervatoř Jana Deyla  
 
  Louis Vandoryhousle (D)
  BRASStet (CZ)
  Walter Hofbauertrubka
  Karel Honstrubka
  Daniela Roubíčkoválesní roh
  Barbora Kolafovátrombon
  Jakub Chmelařtuba

Program...

 
 
  Neděle 17.9.
  18:00
Litomyšl  
Smetanův dům  
 
  Klavírní duo (PL)
  Bartosz Kołaczkowskiklavír
  Wojciech Szymczewskiklavír
  Ayana Tsujihousle (J)

Program...

 
 
  Neděle 17.9.
  19:00
Rakovník  
Heroldova síň Rabasovy galerie  
 
  Adam Riethofklarinet (CZ)
  Adam Plšekfagot (CZ)
  Martin Chudadaklavír (CZ)
  Louis Vandoryhousle (D)

Program...

 
 
  Pondělí­ 18.9.
  19:00
Praha  
Kolowratský palác  
 
  Aris Alexander Blettenbergklavír (D)
  Katarína Slavkovskáflétna (SK)

Program...

 
 
  Úterý 19.9.
  19:00
Litvínov  
Základní umělecká škola - koncertní sál  
 
  Adam Riethofklarinet (CZ)
  Adam Plšekfagot (CZ)
  Martin Chudadaklavír (CZ)
  Aris Alexander Blettenbergklavír (D)

Program...

 
 
  Středa 20.9.
  17:00
Praha  
Aria Hotel - JAZZ AFTERNOON  
 
  Jakub Cirklalt saxofon (CZ)
  &Friends
  Martin Hrubeckontrabas (CZ)
  Gregor Brunkytara

Program...

 
 
  Středa 20.9.
  19:00
Litoměřice  
Divadlo K. H. Máchy  
 
  Takumi Inagakiklavír (J)
  Katarína Slavkovskáflétna (SK)

Program...

 
 
  Čtvrtek 21.9.
  13:30
Praha  
Japonská škola  
 
  Takumi Inagakiklavír (J)
  Hana Changhousle (USA/J/SINGAPORE)

Program...

 
 
  Pátek 22.9.
  18:00
Lučany nad Nisou  
Kostel Navštívení Panny Marie  
 
  BRASStet (CZ)
  Walter Hofbauertrubka
  Karel Honstrubka
  Daniela Roubíčkoválesní roh
  Barbora Kolafovátrombon
  Jakub Chmelařtuba

Program...

 
 
  Sobota 23.9.
  16:00
Srbská Kamenice  
Kostel sv. Václava  
 
  Clarisse Moreauhoboj (F)
  Komorní orchestr CANTO

Program...

 
 
  Neděle 24.9.
  19:00
Praha  
Rudolfinum, Dvořákova síň  
 
  Anna Csenge Fürjessoprán (H)
  Takumi Inagakiklavír (J)
  Clarisse Moreauhoboj (F)
  Hana Changhousle (USA/J/SINGAPORE)
  Jakub Pikladirigent (CZ)

Program...

 
 
VSTUPENKY V MÍSTECH KONCERTŮ JEDNU HODINU PŘED ZAČÁTKEM

*/ Pro vstup na velvyslanectví je nutné potvrdit svojí účast na telefonním čísle: 257 099 523/ 524 nebo e-mail: praga.amb.sekretariat@msz.gov.pl