Program 2020

Program 2020
 
  Středa 9.9.
  19:00
Teplice  
Zahradní dům  
 
  Eszter Királyflétna (HU)
  Xu Qianklavír (China)
  Keishiro Mikawavioloncello (J)
  Mao Noroikaklavír (J)

Program...

 
 
  Čtvrtek 10.9.
  19:00
Praha  
Hlavní sál Valdštejnského paláce  
 
  Daniel Matějčahousle (CZ)
  Eszter Királyflétna (HU)
  Xu Qianklavír (China)
  Keishiro Mikawavioloncello (J)
  Mao Noroikaklavír (J)

Program...

 
 
  Neděle 13.9.
  19:00
Rakovník  
Rabasova galerie  
 
  Natalie Schwamováklavír (CZ)
  Keishiro Mikawavioloncello (J)
  Mao Noroikaklavír (J)

Program...

 
 
  Pondělí­ 14.9.
  16:30
Praha  
Aria Hotel - JAZZ AFTERNOON  
 
  Cameron Vohrsaxofon (D)
  Julius Windischklavír (D)

Program...

 
 
  Úterý 15.9.
  19:00
Praha  
Kostel sv. Vavřince
Hellichova 18, Praha 1  
 
  Teresa Gąsieniecvioloncello (PL)
  Piotr Gąsieniecklavír (PL)
  Momoko Aritomiviola (J)
  Miroslav Sekeraklavír (CZ)

Program...

 
 
  Středa 16.9.
  19:00
Praha  
Kolowratský palác  
 
  Bohumil Tůmatrombon (CZ)
  Natalie Schwamováklavír (CZ)
  Anna Gaálováklavír (CZ)

Program...

 
 
  Čtvrtek 17.9.
  18:00
Kolín  
Synagoga  
 
  Martin Kotakordeon (CZ)
  Momoko Aritomiviola (J)
  Miroslav Sekeraklavír (CZ)

Program...

 
 
  Čtvrtek 17.9.
  19:30
Nelahozeves  
Zámek - Rytířský sál  
 
  Teresa Gąsieniecvioloncello (PL)
  Piotr Gąsieniecklavír (PL)
  Bohumil Tůmatrombon (CZ)
  Anna Gaálováklavír (CZ)

Program...

 
 
  Pátek 18.9.
  13:30
Praha  
Japonská škola  
 
  Kenichi Furuyafagot (J)
  Martin Kotakordeon (CZ)

Program...

 
 
  Sobota 19.9.
  18:00
Lučany nad Nisou  
Kostel Navštívení Panny Marie  
 
  Jáchym Hladkýkytara (CZ)
  Kenichi Furuyafagot (J)
  FAMA Q smyčcové kvarteto (CZ)
  David Danelhousle
  Roman Hraničkahousle
  Ondřej Martinovskýviola
  Balázs Adorjánvioloncello
  Mayuko Ichikawakontrabas

Program...

 
 
  Pondělí­ 21.9.
  19:00
Praha  
Kolowratský palác  
 
  Jáchym Hladkýkytara (CZ)
  Martin Kotakordeon (CZ)

Program...

 
 
  Úterý 22.9.
  19:00
Praha  
Sukova síň - Rudolfinum  
 
  Kenichi Furuyafagot (J)
  FAMA Q smyčcové kvarteto (CZ)
  David Danelhousle
  Roman Hraničkahousle
  Ondřej Martinovskýviola
  Balázs Adorjánvioloncello
  Mayuko Ichikawakontrabas
  Klavírní trio Pražské konzervatoře (CZ)
  Gabriela Barillováklavír (CZ)
  Kristine Ayvazianhousle (CZ)
  Adam Klánskývioloncello (CZ)

Program...

 
 
Vzhledem k epidemii COVID-19 je kapacita sálů omezena. Pro vstup na koncerty je nutné zaregistrovat se předem na:
youngprague.reservation@seznam.cz nebo tel.:+420 777 283 932