Koncerty/Concerts

Zámek Nelahozeves - Rytířský sál
Nelahozeves Chateau - Knight Hall

Čt/Thu

15. 9. 2022

19:30

Nelahozeves

Účinkující/Musicians:

Jasmin Iris Ghera (I) trubka/trumpet

Makiko Aida (J) klavír/piano

Shunta Morimoto (J)  klavír/piano

Program:
 

J. W. Hertel Koncert pro trubku /Concerto for trumpet

R. G. Montbrun Sarabande et Finale

H. Thomasi Koncert pro trubku/Concerto for trumpet

R. Schumann Symfonické etudy/Etudes symphoniques

R. Henderson Variations

Novoměstská radnice
New Town Hall

Pá/Fri

16. 9. 2022

19:00

Praha

Účinkující/Musicians:

Natálie Toperczerová  (CZ) housle/violine 

Pavel Praženica (CZ) klavír/piano

Jasmin Iris Ghera (I) trubka/trumpet 

Makiko Aida (J) klavír/piano

Shunta Morimoto (J) klavír/piano 

Program:

J. S. Bach II. Partita d-moll 

L. Janáček Dumka 

P. I. Čajkovskij Valse-Scherzo

J. W. Hertel Koncert pro trubku/Concerto for trumpet

R. G. Montbrun Sarabande et Finale

H. Thomasi Koncert pro trubku/Concerto for trumpet

R. Schumann Symfonické etudy/Etudes symphoniques

>KOUPIT VSTUPENKY/ BUY TICKETS<

Rabasova Galerie - Rakovník
Rabas Gallery - Rakovník

Ne/Sun

18. 9. 2022

19:00

Rakovník

Účinkující:

Martin Šulc (CZ) akordeon 

Karen Kuronuma (J) klavír/piano   

Program:

J. S. Bach Preludium a fuga As dur

D. Scarlatti Sonáta C dur

J. Laburda Moto perpetuo

V. Zubitsky Partita concertante 2

F. Chopin Nocturne  

S. Rachmaninov Moments musicaux

Velvyslanectví Polské republiky
Embassy of the Republic of Poland

St/Wed

21. 9. 2022

18:00

Praha

Účinkující/Musicians:

Karen Kuronuma (J) klavír/piano  

Cuore Piano Trio (PL):

Zuzanna Budzyńska housle/violin 

Jadwiga Roguska violoncello/cello 

Szymon Ogryzek klavír/piano

Program:

M. Ravel Valses nobles et sentimentales

F. Chopin Polonaise-Fantaisie

A. Malawski Klavírní trio/Piano Trio

Důležité/Important Information: Pro vstup na velvyslanectví je potřeba potvrdit účast. Confirmation of attendance is required for admittance to the embassy. 
Tel.: +420 257 099 523, e-mail: rsvp.embassyprague@msz.gov.pl

Hokov - Sál centra Clear-point.
Hokov- Clear-point. Hall

Čt/Thu

22. 9. 2022

19:00

Hokov

Účinkující:

Cuore Piano Trio (PL):

Zuzanna Budzyńska housle/violin 

Jadwiga Roguska violoncello/cello 

Szymon Ogryzek klavír/piano

Program:

W. A. Mozart Klavírní trio/Piano Trio

J. Brahms Klavírní trio/Piano Trio

Bad Schandau - St. Johanniskirche

Pá/Fri

23. 9. 2022

19:30

Bad Schandau

Účinkující/Musicians:

Cuore Piano Trio (PL):

Zuzanna Budzyńska housle/violin 

Jadwiga Roguska violoncello/cello 

Szymon Ogryzek klavír/piano

Program:

W. A. Mozart Klavírní trio/Piano Trio

J. Brahms Klavírní trio/Piano Trio

Kolowratský palác
Kolowrat palace

St/Wed

28. 9. 2022

19:00

Ovocný trh 6
Praha 1

Účinkující/Musicians:

Eszter Boglárka Réti (H) flétna/flute

Daniel Wiesner (CZ) klavír/piano

Filip Rufer (CZ) violoncello

Kateřina Ochmanová (CZ) klavír/piano

Program:

 J. S. Bach Sonáta e moll/Sonata in E minor (Adagio, Allegro)
C. Reinecke Undine sonata

C. Debussy Syrinx

L. van Beethoven Sonáta pro violoncello a klavír/Sonata for cello and piano

B. Martinů Variace na Rossiniho téma pro violoncello a klavír/Variations on a Theme of Rossini for Cello and Piano

>KOUPIT VSTUPENKY/BUY TICKETS<

Kolín - Synagoga/Synagogue

Čt/Thu

29. 9. 2022

18:00

Kolín

Účinkující/Musicians:

Eszter Boglárka Réti (H) flétna/flute

Daniel Wiesner (CZ) klavír/piano

Filip Rufer (CZ) violoncello

Kateřina Ochmanová (CZ) klavír/piano

Program:

 J. S. Bach Sonáta e moll/Sonata in E minor (Adagio, Allegro)
C. Reinecke Undine sonata

C. Debussy Syrinx

L. van Beethoven Sonáta pro violoncello a klavír/Sonata for cello and piano

B. Martinů Variace na Rossiniho téma pro violoncello a klavír/Variations on a Theme of Rossini for Cello and Piano

Kolowratský palác
Kolowrat Palace

Po/Mon

3. 10. 2022

19:00

Ovocný trh 6
Praha 1

Účinkující/Musicians:

Jan Schulmeister (CZ) klavír/piano 

Martin Šulc (CZ) akordeon

Program:

J. S. Bach Preludium a fuga As dur

D. Scarlatti Sonáta C dur

J. Laburda Moto perpetuo

V. Zubitsky Partita concertante 2

J. Bach/F. Busoni „Nun komm der Heiden Heiland“

S. Rachmaninov Moments Musiciaux

>KOUPIT VSTUPENKY/BUY TICKETS<

Aria Hotel: Jazz Afternoon

St/Wed

5. 10. 2022

16:30

Praha

Účinkující/Musicians:

Kateřina Hošková Trio (CZ)

Program:

Jazz Standards

Rudolfinum - Dvořákova síň
Rudolfinum - Dvořák Hall

So/Sat

8. 10. 2022

19:00

Praha

Účinkující/Musicians:

Anna Sysová (CZ) klarinet/clarinet

Boha Moon (Korea) housle/violin

Shion Ota (J) klavír/piano

Elias Peter Brown (USA) dirigent/conductor

Severočeská filharmonie Teplice/North Czech Philharmonic

Program:

Fr. Kramář Koncert pro klarinet a orchestr/Concerto for clarinet

M. Ravel Koncert pro klavír a orchestr/Piano Concerto

A. Dvořák Karneval/Carnival

J. Sibelius Koncert pro housle a orchestr/Violin concerto

>KOUPIT VSTUPENKY/BUY TICKETS<

Velvyslanectví ČR v Japonsku
Czech Embassy in Japan

Pá/Fri

18. 11. 2022

19:00

Tokyo

Účinkující/Musicians:

Shion Ota (J)

Daniel Matejča (CZ)

Koji Yamamoto (J)

Giuseppe Andaloro (IT)

Shuku Iwasaki (J)

Kobe Shimbun Matsukata Hall

St/Wed

23. 11. 2022

14:30

Kobe

Účinkující/Musicians:

Shion Ota (J)

Daniel Matejča (CZ)

Giuseppe Andaloro (IT)